Tur ghidat 2020

Primul an școlar, un pas extrem de important care marchează întregul parcurs spre o viață împlinită, de succes. Noi considerăm că fiecare copil merită să fie încurajat și educat pentru a ajunge la maturitate folosindu-și întregul său potențial de om valoros.

Școala Finlandeză Cluj-Napoca este aliniată la curriculum-ul românesc pe care îl suplinește cu, așa cum a fost intitulat, „cel mai bun sistem educațional din lume”. Pentru a-l implementa, avem profesori bine pregătiți, empatici și prezenți care vor crea o atmosferă prietenoasă și încurajatoare. La noi, copilul tău va învăța să învețe, va avea parte de o educație ancorată în realitatea cotidiană și, cel mai important, se va simți în largul său.

Completează formularul de mai jos și te vom contacta pentru un TUR GHIDAT (ne vom cunoaște și îți vom prezenta tot ce putem oferi copilului tău în anul educațional 2020-2021):

INFORMAȚII DESPRE COPIL

INFORMAȚII DESPRE PĂRINȚI/TUTORI

Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii.

Prin trimiterea acestui formular, sunteți de acord cu stocarea și prelucrarea datelor dumneavoastră de către SFCJ.

Datele înscrise în acest formular vor fi procesate conform regulamentului GDPR.

Ai oricând dreptul să ne ceri să ștergem datele furnizate de tine.