Formular înscriere

Știai că primul an școlar din viață ne marchează succesul la maturitate? Credem că cel mai valoros bun al unei țări este omul. Copilul tău merită să fie tratat și educat ca un om valoros. Noi, cei de la Școala Finlandeză Cluj-Napoca, îl așteptăm cu activități atractive și interesante, aliniate la curriculum-ul românesc, dar mai ales cu profesori bine pregătiți, empatici și prezenți, care vor crea o atmosferă prietenoasă și încurajatoare.

Dacă vrei să știi mai multe despre sistemul de educație finlandez și felul în care îl punem în practică la Școala Finlandeză Cluj-Napoca, scrie-ne la contact@scoalafinlandezacluj.ro sau programează-te la telefon 0751 952 326

PREZENTUL FORMULAR VĂ OFERĂ POSIBILITATEA PARTICIPĂRII LA ÎNTÂLNIREA CU ECHIPA DE ÎNSCRIERE A SFCJ ȘI NU REPREZINTĂ ÎNSCRIEREA EFECTIVĂ ÎN PROGRAMUL EDUCAȚIONAL.

INFORMATII DESPRE COPIL

MF

NUDA

INFORMAȚII DESPRE PĂRINȚI/TUTORI

INFORMAȚII CONTACT

ALTE INFORMAȚII

10-1213-1516-18

Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii.